• Luty w przedszkolu

Dzieci już od dawna oczekiwały na wiosnę. Wykonały także piękne wiosenne kwiatki.

Nie mogło też zabraknąć zabaw walentynkowych <3

Dzieci sprawdziły także jakie kolory znajdują się we wnętrzu Ziemi.

,,Misie" lubią doświadczenia. Sprawdziły ile soli rozpuści się w wodzie. Następnie czekały, aż wyparuje i... powstaną kryształki.

Z cyklu skarby Ziemi... Sól w temacie zajęć i zabawy masą solną w grupie ,,Kotki"

Styczeń w przedszkolu

Skoro Nowy Rok, to także i karnawał.

A skoro karnawał, to i bal karnawałowy.

Dzień Babci i Dziadka.

Finał Wielkkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej szkole.

Dziecięce śnieżne zabawy zimowe.

W grupie ,,Jeżyków" odbyły się również zajęcia otwarte dla rodziców, podczas których dzieci ozdabiały piękne aniołki z masy solnej.

Dzieci z grupy ,,Żabki" wykonywały też piękne prace techniczne przedstawiające sporty zimowe.

Nasi przedszkolacy nie zapomniały także o zmniejszych przyjaciołach i razem z paniami dokarmiały ptaki.

Zimowy krajobraz w nowym 2024 roku.

Grudzień w przedszkolu

W grudniu nasze przedszkolaki obchodziły wigilię w grupach. Nie zabrakło poczęstunku składającego się z samych pyszności, życzeń i dobrej zabawy.

8 grudnia w naszej szkole odbyły się eliminacje w ramach Halowej Olimpiady Przedszkoli. Uczestniczyły w nich 8-osobowe zespoły reprezentujące przedszkola PM 4 PM 13, PM 17, PM 11, SP 23, SP 32, SP 16. Do zawodów naszych zawodników przygotowała Pani Wioletta Preihs.

W poniedzialek 11 grudnia odwiedził nas Teatr „Magmowcy”. Oglądaliśmy spektakl o tematyce świątecznej pt.: „Pingwin negatyw”.

Za nami drugie spotkanie z cyklu „Popoludnie z rodzicami”. Tym razem było to nasze wspólne kolędowanie, oglądanie występów poszczególnych grup przedszkolnych oraz smaczny poczęstunek. Było świątecznie, uroczo, wesoło. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Dziękujemy również Panu Marcinowi Grochali za uświetnienie tej uroczystości muzyką graną na żywo!

Jak jest zima, to muszą też być zabawy na śniegu!

6 grudnia Mikołaj nie zapomniał odwiedzić dzieci z naszego przedszkola.

Grupa ,,Jeżyki" uczestniczyła również w wesołym kolędowaniu w Dniu Świętego Mikołaja.

Grupa ,,Wiewiórek" wraz z rodzicami wykonywała ozdoby świąteczne.

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Laureaci konkursu ,,Domek z dyni".

Dziekujemy dzieciom i rodzicom za wspólnie wykonane prace.