• Nabór - informacja publiczna 2017/2018

•

Kryteria naboru i terminy postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli, klas I szkoły podstawowej  na rok szkolny 2017/18

Prezydent Miasta Torunia informuje o kryteriach branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, dokumentach niezbędnych do potwierdzenia kryteriów, a także liczbie punktów możliwych do uzyskania za poszczególne kryteria do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, klas pierwszych szkół podstawowych i klas pierwszych gimnazjów prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń w roku szkolnym 2016/2017 oraz terminach postępowania rekrutacyjnego.

Kryteria naboru

Uchwała RMT 54/2015 w sprawie określenia kryteriów rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Toruń, które będą brane pod uwagę na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego, określenia liczby punktów za każde z tych kryteriów oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzania.

Uchwała RMT 233/2016 w sprawie określenia kryteriów w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół podstawowych oraz gimnazjów dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły, liczby punktów za te kryteria oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia.

Terminy postępowania rekrutacyjnego

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym w roku szkolnym 2016/2017 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Toruń określa zarządzenie PMT 12/2016 w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli oraz klas pierwszych szkół podstawowych w roku szkolnym 2016/2017.

Uwaga: W przypadku gimnazjum harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym w roku szkolnym 2016/2017 ustala Kurator Oświaty.