Witamy serdecznie na stronie internetowej Rady Rodziców
            reprezentującej rodziców Szkoły Podstawowej nr 16 w Toruniu

Celem Rady Rodziców jest reprezentowanie ogółu rodziców szkoły oraz podejmowanie działań zmierzających do doskonalenia statutowej działalności szkoły, a także wnioskowanie do innych organów szkoły w tym zakresie spraw.

• Skład Prezydium Rady Rodziców na rok 2022-2023

Łukasz Orczykowski - przewodniczący

Agnieszka Rabenda-Rutkowska - skarbnik

Kamila Pancewicz - protokolant

Joanna Karłowska - członek

Karolina Wójcik - członek

Szanowni Rodzice

Składka na radę rodziców na rok szkolny 2022/2023 pozostała bez zmian, czyli 20 zł od dziecka.

Składki można wpłacać do skarbnika klasowego lub na konto rady rodziców o numerze:

40 9511 0000 0000 1292 2000 0010.

REGULAMIN  PRZYZNAWANIA DOFINANSOWAŃ DO KONKURSÓW

1. Wszystkie wnioski powinny być złożone przed rozpoczęciem konkursu

2. Przy rozdaniu nagród należy zaznaczyć udział Rady Rodziców np. pieczątka na dyplomach, informacja na Facebooku i stronie szkoły.

3. Wnioski składane wyłącznie poprzez email Rady Rodziców oraz oryginały w sekretariacie.

4. Rozliczenie max 14 dni od zakończenia konkursu.

• Nadchodzące wydarzenia

• 9 listopada - Słodki kącik

Szanowni Rodzice,

podczas najbliższych zebrań chcielibyśmy ponownie zorganizować słodki kącik. Zwracamy się z prośbą o włączenie do naszej akcji i w miarę możliwości dostarczenie ciast i innych produktów spożywczych w dniu zebrania.

• Nasze pufy są już od jakiegoś czasu pełne:

Dziękujemy za pomoc...

2019-12-19